TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ŞEKLİ

Uygulama öncesinde ciltte ki makyaj Awos 8 Cleaners ile temizlenir. İşlem yapılacak hastanın hassasiyet durumuna göre de uygulama yapılacak olan bölgeye Awos 8 Anesthetic Cream sürülür yaklaşık 10 dak. bekledikten sonra tekrar bölgeye dezenfekte edilir. Awos 8 Roller uygulanacak bölgeye Awos 8 Serums ince bir tabaka halinde deri üstüne masaj yapılarak sürülür. Awos 8 Roller uygulama bölgesine az 4 en çok 10 kez yıldız şeklinde taranır. Böylece Awos 8 Roller’ın ultra ince mikro iğneleri sayesinde de deri yüzeyinde mikroskobik kanallar açılması ile cildin iyileşme mekanizmalarını tetikler.

Yaklaşık 30 ile 40 dakika süren bu işlem cildin sıklığını, elastikyeti için vazgeçilmez olan kollajen ve elastin sentezi sağlanır, kan dolaşımı artar. İşlemden sonra Awos 8 masks uygulanarak yüz bölgesi dinlendirilir. En son işlem olarak da Awos 8 Creams kullanılarak uygulama bölgesinde ki kızarıklıklar azaltılır.

KİMLER KULLANABİLİR?

Tüm deri tipleri için uygundur. Lazer ile cilt gençleştirme uygulanamayan koyu tenli hastalarda da iyi bir alternatiftir. Derinin en ince olduğu ve pek çok uygulamada çekinilen boyun, kol içleri gibi bölgelerde de uygulanabilir.

KULLANIM ALANLARI

Akne problemleri, kırışıklık tedavisi,  Anti Aging, yara kesik izleri, derin yarıklar, ameliyat izleri, saç, mimik kırışıklıkları, selülit problemleri, deri üstünde meydana gelen bütün problemlerde kullanılabilir.


Dermaroller Sipariş Ver

Awos 8 Dermaroller Türkiye
Awos 8 Dermaroller Satın Al

Awos 8 Dermaroller Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Awos 8 Dermaroller | Awos 8 Dermaroller Nedir - RSS - Google Sitemap
Awos 8 Dermaroller Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden awos8dermaroller.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?