Hemen her kadın güzel, kusursuz ve dikkat çekici bir güzelliğe sahip olmayı ister. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı bir takım sorunlar ile karşı karşıya kalmamıza neden olmaktadır. Yoğun iş temposu yüzünden cildimiz üzerinden meydana gelen kırışıklıklar, sivilce izleri gibi bir takım problemler ilerleyen zamanlarda da kişi üzerinde olumsuz sonuçları ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır.  Aynı zamanda da hamilelik sonrasında özellikle karın bölgesinde meydana gelen çatlakları ortadan kaldırabilmek adına birden fazla yönteme başvurduğumuz olmuştur.

Bu gibi durumlarda da bizleri tek başına bırakmayacak olan awos 8 dermaroller yardımcı olabilecek ürün seçenekleri arasında yerini almaktadır.  Düzenli ve önerilen bir şekilde kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da beklemiş olduğunuz sonuçlar ile olumlu bir şekilde karşılaşmanıza da destekleyici olabilir.


Dermaroller Sipariş Ver
Dermoller içeriği;

0,25 mm, 0,50 mm, 0,75 mm, 1,00 mm, 1,50 mm, 2,00 mm, 2,50 mm, 3,00 mm olmak üzere 8 adet ml ölçüleri mevcuttur. Ciltte kanallar açarak derinin en altına kadar inerek olumsuzluğu gidermeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir.  Aynı zamanda da siparişlerinizde de hangi mm istediğinizi de belirtiniz.

Awos 8 dermaroller nasıl kullanılır?

Bulundurmuş olduğu farklı ölçülerde iğneleri ile cilt üzerinde kanallar açar. Bu açılan kanallarda kısa süreli tahriş görülür ancak geçicidir. İster kendiniz, isterse bir uzmandan yardım alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Dermaroller çalışma prensibi oldukça ilginç. İğneler ciltte ince kanallar açıyor, bunlar yara olarak görülmeyecek kadar küçük boyutlu olsalar da cilt bunları yine de yara olarak algılıyor ve o bölgenin de iyileşmesi için ekstra kolajen doku üreterek oraya gönderiyor ve sonuç olarak bu ekstra kolajen cildi iyi gelmesine destekleyici olabilir.

Ne sıklıkla yapılabilir?

Dermaroller uygulanmaya ilk başlandığı zaman ayda 4 kere yani haftada bir kere, daha sonrasında ise ayda iki kere yani 15 günde bir kere daha sonrasında da ayda bir kere tekrar edilmesi en uygun olanıdır. Cilt dokusunun kendisini yenilemesi gerektiği için her gün yapılmasında bir yarar sağlanamayacağı gibi ürünü heba etmiş olursunuz.

Awos 8 dermaroller nasıl sahip olabilirim?

Sizlerde awo 8 dermaroller ürününü en ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte temin etmek istiyor ya da bununla birlikte toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Çanakkale, Eskişehir gibi bütün şehirlerimizden de temin edebilirsiniz.

Awos 8 Dermaroller Türkiye
Awos 8 Dermaroller Satın Al

Awos 8 Dermaroller Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Awos 8 Dermaroller | Awos 8 Dermaroller Nedir - RSS - Google Sitemap
Awos 8 Dermaroller Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden awos8dermaroller.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?